| Tvorte slobodne aj bezdrôtovo |
| Pasívne pero bez nabíjania |
| 8192 úrovní tlaku pre precíznosť |
| Nový kus s dvojročnou zárukou |
| Packeta | 2,99 € | 4. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 6. 5. u vás |
Grafický tablet, aktívna plocha 178×111 mm, pasívne pero, USB-C a bezdrôtové pripojenie, poškodený obal
ROZTRHNUTÝ OBAL
Tovar je nový, ale obal je poškodený. Napriek tomu je výrobok v pôvodnom
stave a dodáva sa v kompletnom balení so zárukou 24 mesiacov.
Neuveriteľne prenosný a fantasticky
výkonný
Doprajte si silný výkon prenosného tabletu. S tabletom Deco mini7W za
vynikajúcu cenu môžete zachytiť svoju inšpiráciu kedykoľvek potrebujete.
Svoje nápady tak budete mať vždy po ruke.
Využíva bezdrôtovú technológiu
Kreativitu by nemali obmedzovať káble. Bezdrôtová technológia 2,4 GHz
zariadenia Deco mini7W vám umožní tvoriť rýchlo a slobodne.
Žiadna úloha ani nápad nie sú príliš
zložité
Deco mini7W vyniká svojimi malými rozmermi, ale nie výkonom, úložným
priestorom alebo kapacitou. Tablet má mimoriadne dlhú výdrž batérie, vďaka
ktorej budete mať dostatok času na prácu.
Nechajte svoju prácu plynúť
Deco mini7W sa veľmi ľahko používa. Nechajte svoje myšlienky voľne
plynúť. Nastavte si expresné tlačidlá, ktoré vám uľahčia
každodennú prácu.
Naplňte svoje kreatívne potreby
Pasívny stylus určený pre zariadenie Deco mini7W nepotrebuje batériu.
Môžete s ním pracovať dlhé hodiny bez prerušenia.
Vyjadrite sa s presnosťou
Vďaka výnimočnej citlivosti, ktorá rozlišuje až 8192 úrovní tlaku,
vytvára stylus prirodzene vyzerajúce čiary rôznej hrúbky. Predveďte svoje
brilantné ťahy s ľahkosťou a bez námahy.
Tvorte slobodne
Deco mini7W je prenosný a podporuje pripojenie k tabletom a mobilným
telefónom so systémom Android. Vyjadrite sa bez obmedzení.
Jednoduché pripojenie zariadení
Vďaka priloženému adaptéru umožňuje Deco mini pripojenie USB-C
na USB-C.
Rozšírená kompatibilita
XPPen Deco mini7W je kompatibilný so systémami Windows® 10/8/7, Mac OS X®
10.10 (a vyššími) a Android 6.0 (a vyššími). Tablet tiež spolupracuje
s poprednými grafickými programami, ako sú Photoshop®, SAI®, Painter®,
Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca® a Blender® 3D.
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 178 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 111 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Áno |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 162 mm |
| Rozmer šírka | 260 mm |
| Rozmer hĺbka | 9,3 mm |
| Hmotnosť | 307 g |