| Prirodzené tieňovanie vďaka náklonu |
| Stylus s praktickou gumou |
| 8192 úrovní pre jemné ťahy |
| Štyri tlačidlá zrýchlia tvorbu |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 4. 6. u vás |
Grafický tablet, stylus s digitálnou gumou, 228.8×152.6 mm aktívnej plochy, podpora náklonu až 60°
Objavte svoj pravý tvorivý potenciál s novým grafickým tabletom G960S Plus. Tablet disponuje rôznymi funkciami, ktoré si môžete sami nastavovať a ešte viac tak zlepšiť pohodlie, ale aj efektivitu pri práci. Poskytnuté vám budú napríklad programovateľné tlačidlá, stylus s gumou a celý rad efektov.
Praktický
G960S Plus vám poskytuje praktický PH2 stylus, disponujúci digitálnou gumou
na druhom konci pera. Spoločne so svojou nízkou hmotnosťou iba 10 g vám tak
umožňuje pracovať s väčším pohodlím než kedykoľvek predtým.
Všetko na dosah ruky
Zjednodušte si maľovanie vďaka štyrom programovateľným tlačidlám, ktoré
je možné nastaviť pre rôzne funkcie či klávesové skratky. Ich elegantný
dizajn ich umiestňuje hneď na stranu tabletu pre to najjednoduchšie
použitie.
Podpora prirodzeného náklonu
Tablet poskytuje funkciu náklonu až do 60 stupňov a rýchlo reaguje na pohyb
Vašej ruky. Teraz už nemusíte v programe stále znova a znova upravovať
smer štetca. Tieňovanie do svojej kresby pridáte ľahko jednoduchým
naklonením pera.
Pravý potenciál
Vďaka 8192 úrovniam prítlaku dokáže stylus vytvárať diela presne podľa
vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť prirodzenejšie a jemné
ťahy, dovoľujúce vám tak odomknúť pravý potenciál vašich
schopností.
Všestrannosť a kompatibilita.
XPPen G960S je kompatibilný so systémami Windows® 7/8/10, Mac OS X® 10.10 a vyššími, Android 6.0 a vyššími a spolupracuje s väčšinou hlavných
kreatívnych softvérov vrátane programov Photoshop®, SAI®, Painter®,
Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®,
Blender® 3D a ďalších.
Vlastnosti:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 228,8 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 152,6 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 266 rps |
| Presnosť | 0,4 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 4 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 209,5 mm |
| Rozmer šírka | 319,5 mm |
| Rozmer hĺbka | 10 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
Existuje k tomu to grafickému tabletu pouzdro?
vhodné pouzdro bohužel v nabídce nemáme.
S pozdravem
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz