| Presné meranie bez odhadov |
| Elektrochemický senzor pre istotu |
| Rýchly test jedným tlačidlom |
| Skvelý pomer cena výkon |
| Packeta | 2,99 € | 30. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 4. 5. u vás |
Jednoduchý a presný alkohol tester, jednoduché použitie, elektrochemický senzor, napájanie 2ks AAA batérie, zobrazuje ‰, výborný pomer cena/výkon
Alkohol tester Catec CA10FS je ideálny pre každého, kto
vyžaduje spoľahlivé výsledky merania. Tento model alkohol
testera je skvelý na osobné použitie aj na občasnú
kontrolu zamestnancov.
Tester je vybavený elektrochemickým senzorom novej
generácie a jedným tlačidlom pre rýchle a presné výsledky
merania. Jednoducho stlačte tlačidlo napájania a v priebehu niekoľkých
sekúnd začnite testovať.
Model Catec CA10FS je vhodný na osobnú potrebu alebo je
vhodný pre malé firmy na namátkovú kontrolu
zamestnancov.
Náhradné náustky je možné objednať tu.
Vlastnosti:
Špecifikácia:
Alkohol tester je z výroby kalibrovaný!
Prístroj vydrží bez kalibrácie 6 mesiacov, alebo až
500 meraní! Potom ho odporúčame nakalibrovať, aby boli
výsledky stále maximálne presné.
Kalibráciu alkohol testera si môžete objednať tu.
Pokiaľ nebudete kalibráciu vykonávať, alkohol tester bude naďalej funkčný
a bude mať na bežné použitie dostatočnú presnosť porovnateľnú
s ostatnými obvyklými opakovane nekalibrovateľnými prístrojmi
predávanými na trhu.
| Napájanie a batérie | |
| Napájení baterie | baterie AAA |
|---|---|
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Sensor | elekotrochemický |
| Rozsah merania min. | 0 ‰ |
| Rozsah merania max. | 4 ‰ |
| Výměnné náústky | Áno |
| Jednotky měření | promile(‰) |
| Lze kalibrovat | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 114 mm |
| Rozmer šírka | 47 mm |
| Rozmer hĺbka | 24 mm |
| Hmotnosť | 62 g |
děkuji za odpověď
přeji hezký den
v balení obal není, samostatně ho nenabízíme.